Organizator

 
Dni
0
Godziny
0
Minuty
0
Sekund
0

 

Deadline24 był organizowany przez firmę

FP Logo White

O nas

Działamy na globalnym rynku oprogramowania od 2000 roku. Z małej grupki przyjaciół przekształciliśmy się w liczącą dziś ponad 800 osób firmę. Od samego początku w Future Processing kierujemy się pasją i zaangażowaniem, a na podstawie tych fundamentów stworzyliśmy silny zespół doświadczonych programistów, tworzących systemy informatyczne dedykowane między innymi branży przemysłu, mediów elektronicznych, opieki medycznej, sektora finansowego oraz transportu.

Nasza misja to „Great software… because we put People first”. Kryje się za nią wyjątkowa kultura pracy i zarządzania. Opiera się ona na naszych wartościach, którymi są jakość, rozwój, atmosfera, team spirit, pasja i zaangażowanie.

Bierzemy udział w wielu istotnych dla informatyki przedsięwzięciach, współpracując przy tym z uczelniami w zakresie rozwoju, badań i edukacji. Jesteśmy także organizatorem ogólnopolskiej konferencji dotyczącej jakości oprogramowania Quality Excites, konferencji programistycznej Future Dev Day oraz cyklu wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania. Ponadto do roku 2015 byliśmy organizatorem konferencji WUD Silesia, organizowanej w ramach Światowego Dnia Użyteczności.

 Organizujemy również

 
Ta strona przechowuje na Twoim komputerze pliki cookies, aby dostarczać Ci lepsze doświadczenia